Moto 20e
Plzeň-město
Koupil jsem tento mobil za 2200, používal jsem ho rok, prodávám z důvodu, že mám nový mobil a chci koupit dárek svojí mámě.
Má rozbitou obrazovku, ale funguje úplně v pohodě.
Má rozbitou obrazovku, ale funguje úplně v pohodě.

🔄 Načítám fotografie, moment...